· Możliwość komentowania Czy samodzielne pozycjonowanie się opłaca? została wyłączona · Categories: Reklama · Tags: , ,

###

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że pozycjonowanie i public relations można z sobą łączyć i razem utworzyć coś co będzie współgrało ze sobą doskonale. Zwiększając ponadto sprzedaż naszego produktu. Jednak jak to można zrobić?

Jak wiemy Public Relations w ogromnym stopniu korzysta z notek prasowych jako jednej z sposobności dotarcie do klienta z produktem. Bądź również drugim zadaniem takiej notki jest kreowanie marki w oczach potencjalnych kupujących. Jedynym co trzeba zrobić to odpowiednie zoptymalizowanie danego artykułu prasowego dzięki, takiej optymalizacji nasza informacja dotrze do znacznie większej grupy zainteresowanym. Warto wykorzystywać w takich artykułach bardzo niszowe słowa kluczowe. Dzięki temu pozycjonowanie wykona się prawie że samoczynnie. Drugą dobrą cechą takich artykułów jest fakt, że łatwo uda się w niego wpleść zagnieżdżone linki do naszej witryny. Takie linki wyglądają nadzwyczaj naturalnie, ponieważ nikogo wszakże nie powinno dziwić, że w artykule o ofercie danej firmy znajdzie się odnośnik do niej.

W jaki sposób więc zauważyłeś PR i pozycjonowanie stron można ze sobą łączyć. Powiedziałbym dosłownie, że należy to robić dla znakomita firmy. Jednak dlaczego firmy nie korzystają z takiej sposobów. Wydaje mi się, że nie mają odpowiednich kompetencji żeby ten potencjał wykorzystać.

Zapraszmy do spojrzenia na nasz katalog firm.

Comments closed.