· Możliwość komentowania Jakie są najważniejsze elementy dobrze zaprojektowanej strony www została wyłączona · Categories: Bez kategorii

Projektowanie stron internetowych to usługa, którą oferują przykładowo agencje reklamowe. Dzięki wspomnianej usłudze możliwe jest osiągnięcie wysokiej pozycji witryny w organicznych, czyli bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Profesjonalne strony www to takie, które nie tylko i wyłącznie są przyjazne algorytmom Google, niemniej jednak też rzeczywistym użytkownikom.

Profesjonalne strony www są kompatybilne z zasadami SEO (ang. Search Engine Optimization), czyli są zoptymalizowane pod względem algorytmów wyszukiwarek. Eksperci, którzy projektują witryny internetowe to osoby, które poświęcają wiele pracy oraz czasu na to, by witryny był w głównej mierze repsonsywne i wydajne. Profesjonalne witryny internetowe, które są responsywne to witryny dopasowujące się do ekranów urządzeń mobilnych. Z kolei projektowanie witryn internetowych, które są wydajne znaczy projektowanie stron, które szybko się ładują. Ten z kolei aspekt lubią zarówno algorytmy Google, jak i użytkownicy. Witryna, która ładuje się powoli ma gorsze statystyki, gdyż notuje większy współczynnik odrzuceń. Z kolei witryna internetowa, która ładuje się szybko jest przyjazna dla użytkowników oraz algorytmów i ma zwykle niższy współczynnik odrzuceń. Aby witryna internetowa mogła być wydajna, musi posiadać między innymi wysokiej jakości kod źródłowy. To jednakże wszystko. Eksperci, którzy zajmują się specjalistycznym projektowaniem stron www dbają też o kompresje plików i sporo innych czynników. Z tego powodu nie warto jest oszczędzać na portalach internetowych i warto powierzyć tę usługę profesjonalistom.

Zobacz więcej: mixedmedia.

Comments closed.