· Możliwość komentowania Usuń plamy i inne zanieczyszczenia – odplamiacz chemspec została wyłączona · Categories: Bez kategorii

Plamy czy to na ubraniach czy na meblach czy na dywanach są ogromnym dylematem. Nawet jedna osoba tego nie lubi, bo wiadomo, że jak jest plama to będzie ją niełatwo wyeliminować. Ciężko jest wyeliminować plamy po kawie czy herbacie. Bez względu na to gdzie te plamy są, bardzo trudno się ich pozbyć. Wiele osób ma z tego powodu bardzo duży problem i w pewnych sytuacjach zwyczajny odplamiacz sobie z tym nie radzi. Wielkim błędem jest zaprasowanie plam. Wiele razy w jaki sposób wysuszy się pranie nie kontroluje się czy plamy zniknęły, tylko prasuje.

Okazuje się potem, że dosłownie jeżeli już zostały jedynie małe, to zostały zaprasowane i potem nie da się ich pozbyć. Nie dotyczy to dywanów, ponieważ ich się nie prasuje. Podczas nie właściwego czyszczenia także może pojawić się tego problem i plama pozostanie na dłużej. Całkiem dobrze jak nie będzie się eksperymentować z wybawianiem plam, tylko zastosuje w tym samym momencie efektywne metody. Jest kilka rzetelnych pism na temat plam i ogólnie prac domowych. Można z nich korzystać, bo każdej pani domu będzie to potrzebne. Jest odplamiacz chemspec , którą można kupić w domu oraz są domowe sposoby. Można spróbować obu tych sposobów, niemniej jednak wiele osób uważa, że jak zastosuje zaraz dobry detergent to pozbywa się plamy na dłużej. Nie jest powiedziane, że tych plam z w pewnych sytuacjach nie będzie więcej. Jak użytkuje się dywan to wiadomo, że pojawia się ich więcej, a dywan to nie ubranie i nikt nie będzie go bez ustanku wymienił. Jeżeli już bluzkę, którą polało się czymś i nie da się jej wyprać można wymienić na nową o tyle z dywanem problem jest. Jest on zdecydowanie kosztowniejszy i nie każdy posiada fundusze na to, aby wymieniać na nowy. Jeżeli plama by nie zniknęła całkowicie dywan można obrócić tak żeby zaplamiona część była pod meblami. Gorzej, gdy jest na samym środku. Wtedy to trzeba robić wszystko ażeby doczyścić go i żeby wyglądał jak nowy. Da się to zrobić. Można samemu a można wzywając firmę zajmująca się czyszczeniem dywanów i mebli tapicerowanych. Mają specjalny odkurzacz wodny, dzięki któremu niedużo wody wnika do środka.

Comments closed.