· Możliwość komentowania Wartościowe lokalizacje pod Twoje odnośniki do strony www została wyłączona · Categories: Bez kategorii

Pozycjonowanie ostatnimi czasy bardzo się zmieniło. To co działało do tej pory, właśnie już nie działa, albo wręcz gorzej – może powodować problemy w postaci filtrów nałożonych na strony. Należy zupełnie zmienić technologie pozycjonowania, tak ażeby było ono w miarę bezpieczne. Bardzo wiele mówi się jakiś czas temu o nienaturalnych linkach, bo to w chwili obecnej one w głównej mierze są przyczyną problemów. Jeszcze do niedawna stosowało się techniki black hat seo, czyli takie, które były niedozwolone lecz pozwalały szybko uzyskać wysokie pozycje, potem natomiast strony szybko spadały. Dzisiaj black seo umiera, a do gry wchodzi przede wszystkim naturalne linki. Wiadomo, że ażeby dostać wysokie pozycje , a dodatkowo być bezpiecznym to musimy sprawić, ażeby nasze linki wyglądały dla Google jak najbardziej naturalnie. Trzeba na to spojrzeć okiem internauty. Głównie warto zadać sobie pytania: czy konsumenci linkują tylko naszą stronę priorytetową, czy także podstrony, czy linki udostępniane są z jednej platformy, czy ma możliwość mają różne pochodzenie, czy internauci dają anchory zawierające w każdej sytuacji te same słowa kluczowe, czy ma możliwość są one różne i o różnej informacji, czy linkują również ze słowami kluczowymi będącymi adresem mojej strony , a oprócz tego nazwą firmy?

Kiedy odpowiemy sobie na te pytania to na pewno będziemy już znali podstawy naturalnego linkowania, ale warto też poznać więcej.

Sprawdź sam: naturalne pozycjonowanie.

Comments closed.