· Możliwość komentowania Zasady pracy z tarotem została wyłączona · Categories: Bez kategorii

Praca z kartami tarota wymaga odpowiednich zasad. Należy o tym pamiętać, szczególnie jeżeli już jest się osobą dopiero co zaczynającą swoją przygodę z tarotem.
Wybór talii
Przede wszystkim bardzo ważną kwestią jest wybór talii.

Niektóre z talii dostępne na rynku odznaczają się tym, że są relatywnie mroczne. Taki tarot Warszawa raczej nie jest przeznaczony dla osób rozpoczynających. Bez wątpienia wybór talii powinien być dopasowany do konkretnej osoby. Najważniejszą kwestią jest to, by karty nie były drapieżne w odbiorze.
Samodzielne poznawanie talii
Jeśli wróżka Warszawa ma być skuteczna to musi samemu poznawać wszystkie karty. Uczenie się na pamięć oznaczeń poszczególnych kart nie jest dobrym pomysłem. Całkiem dobrze jest zapamiętywać to, jakie doznania przywodzą karty. Na początku warto rozpocząć od Wielkich Arkanów. Im karty zostaną bardziej poznane, to wówczas będą przywoływały doskonalsze i bardziej wyraziste obrazy.
Jeżeli interesuje was wróżbiarstwo Warszawa, to wtedy trzeba zadbać również o kilka innych kwestii, które powiązane są z kartami tarota. Trzeba pamiętać również o takich kwestiach jak odpowiednie tasowanie kart, błogosławienie, sprawdzanie wszystkich kart, które mogą wypaść podczas tasowania a także wiele innych kwestii. Odpowiednie podejście do w zasadzie wszystkich tych kwestii umożliwi każdemu zaznajomić się z kartami tarota a także poznać odpowiednie kwestie dotyczące wróżbiarstwa. Odpowiednie podejście do wszystkich kwestii związanych z wróżbiarstwem i podejściem do tarota umożliwi nie gorzej poznać tematy tarota.

Zobacz więcej: Tarot Warszawa.

Comments closed.